BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Globteks 2005 yılında kesikli elyaf iplik ithalatı ve ticareti alanında Bursa'da iş hayatına atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren sürekli kaliteli ve nitelikli ürünlere odaklanan Globteks, Polyester Kesik Elyaf İplikler, Polyester-Pamuk Karışımları ve Viskon İplikler alanında İstanbul ve Bursa bölgesinde bilinir bir marka haline gelmiştir. Globteks’in temel etkinlik alanı Çin, Vietnam, Malezya, Endonezya, Hindistan ve Tayland gibi ülkelerdeki elyaf ve iplik üreticilerine belirli kalite ve kriterlerde kesikli elyaf iplikleri ürettirip müşterileri için en hesaplı şekilde temin etmektir. İthal edilen her ürün Uster Tester ve mukavemet ölçer gibi cihazların bulunduğu donanımlı laboratuvarımızda test edilerek, alt sektörlere doğru nitelikteki iplikler sunulmaktadır. Sadece iplik ticareti ile uğraşırken bir çok iplik üretim tesisinde bulunmayan bu laboratuvar Globteks’in kaliteye verdiği önemi göstermektedir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası alanda iplik kalitesi ve termin hızı ile tercih edilen yenilikçi ve girişimci bir şirket olmak. Globteks bu vizyonunu gerçekleştirmek için uzman kadrosu ile hem satışını gerçekleştirdiği ipliklerin üretim parametrelerini belirlemekte hem de tüm uluslararası nakliyeyi kendisi organize ederek güvenilir nakliye şirketleri ile çalışmaktadır.


Misyonumuz

Globteks müşterilerinin beklentilerini karşılayan bilgi üreten, kaliteli ve hızlı hammadde tedariği ile öne çıkan global bir şirkettir.

İş Başvuru Formu

Güncel iplik fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres: Yunusemre Mah. Tuğral Sok. No:2/A 16370 Yıldırım/BURSA
  • T: 0224 363 94 94
  • F: 0224 363 51 51
  • @: pazarlama@globteks.com

E-Posta Listemize Abone Olun

Sosyal Medyada Biz